Αγωνιστικό Ημερολόγιο 2010

Σαβ. 01/05 ΕΑΡΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 10:00 ΑΚΤΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ (ΣΧΟΙΝΙΑΣ) - ΠΕΤΑΛΙΟΙ (ΛΟΥΛΟΥΔΙ) - ΑΡΤΕΜΙΣ 30 ORCi Club IRC Ν.Ο.Ε.Θ.
Σαβ. 22/05 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 10:00 ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΨΑ - ΜΑΡΜΑΡΙ 20 ORCi Club Ι.Ο.Α.Θ.Α.
Κυρ. 23/05 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 10:00 ΜΑΡΜΑΡΙ - ΑΡΤΕΜΙΣ 15 ORCi Club Ι.Ο.Α.Θ.Α.
Κυρ. 23/05 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ 10:00 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΚΙΟ - ΜΑΤΙ 24 ORCi Club Ν.Α.Ο.Α.Μ.Α. & Ν.Α.Σ.ΠΟ.Ρ.
Σαβ.
29/05
ΜΑΚΗΣ ΒΑΡΘΗΣ 10:00 ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΗ 16 ORCi Club Ι.Ο.Α. & Ν.Ο.Ρ. "ΑΛΚΥΩΝ"
Σαβ.
05/06
ΗΛΙΟΣΤΑΣΙΟ Ι & ΙΙ 10:00 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΜΑΡΙ 20 ORCi Club Ι.Ο.Α & Ν.Ο.Ρ. "ΑΛΚΥΩΝ"
Κυρ.
06/06
ΗΛΙΟΣΤΑΣΙΟ Ι & ΙΙ 10:00 ΜΑΡΜΑΡΙ - ΡΑΦΗΝΑ 16 ORCi Club Ι.Ο.Α.Θ.Α.
Σαβ.
05/06
ΠΕΤΑΛΙΟΙ 10:00 ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΕΤΑΛΙΟΙ 15 ORCi Club Ι.Ο.Α.Θ.Α.
Κυρ.
06/06
ΠΕΤΑΛΙΟΙ 10:00 ΠΕΤΑΛΙΟΙ - ΑΡΤΕΜΙΣ 15 ORCi Club Ι.Ο.Α.Θ.Α.
Παρ.
18/06 
έως Κυρ.
20/06
5ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΪΚΟΥ 17:00 ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ & ΤΡΙΓΩΝΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 35 ORCi Club IRC Ι.Ο.Α.
Σαβ.
26/06
ΠΕΡΑΤΗ 10:00 ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΕΡΑΤΗ - ΑΡΤΕΜΙΣ (διπλή παλινδρομική) 16 ORCi Club Ι.Ο.Α.Θ.Α.
Σαβ.
03/07
ΠΕΤΑΛΙΟΙ 2010 10:00 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΕΤΑΛΙΟΙ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 36 ORCi Club Ν.Α.Σ.ΠΟ.Ρ
Κυρ.
04/07
ΚΟΛΠΟ ΡΑΦΤΗ 10:00 INSHORE RACES 2X6 ORCi Club Ν.Α.Σ.ΠΟ.Ρ
Κυρ.
11/07
ΦΟΥΝΤΙ 10:00 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟΥΝΤΙ - ΡΑΦΗΝΑ 28 ORCi Club IRC Ι.Ο.Α. & Ν.Ο.Ρ "ΑΛΚΥΩΝ"
Σαβ.
28/08
Κ. ΧΟΥΝΤΑΣ 10:00 ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ 8 ORCi Club  Ι.Ο.Α.Θ.Α.
Σαβ.
04/09
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΠΑΞΙΜΑΔΑ 10:00 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΡΥΣΤΟΣ 20 ORCi Club IRC Ι.Ο.Α. & Ν.Ο.Ρ "ΑΛΚΥΩΝ"
Κυρ.
05/09
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΠΑΞΙΜΑΔΑ 10:00 ΚΑΡΥΣΤΟΣ - ΑΘΗΝΑ 20 ORCi Club IRC Ι.Ο.Α. & Ν.Ο.Ρ "ΑΛΚΥΩΝ"
Σαβ.
11/09
ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ 10:00 ΑΚΤΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ (ΣΧΟΙΝΙΑΣ) - ΦΑΛΗΡΟ 56,5 ORCi Club IRC Ν.Ο.Ε.Θ.
Σαβ.
18/09
2ο GRAND PRIX 
N. ΕΥΒΟΪΚΟΥ
10:00 ΡΑΦΗΝΑ - ΒΟΥΡΚΑΡΙ ΚΕΑΣ 26 ORCi Club Ν.Α.Σ.ΠΟ.Ρ. - Ν.Α.Ο.Α.Μ.Α. - Ν.Ο.Ρ "ΑΛΚΥΩΝ" - Ι.Ο.Α.Θ.Α. - Ι.Ο.Α. - Ν.Ο. ΚΕΡΑΤΕΑΣ
Κυρ.
19/09
2ο GRAND PRIX 
N. ΕΥΒΟΪΚΟΥ
10:00 ΒΟΥΡΚΑΡΙ ΚΕΑΣ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 20 ORCi Club Ν.Α.Σ.ΠΟ.Ρ. - Ν.Α.Ο.Α.Μ.Α. - Ν.Ο.Ρ "ΑΛΚΥΩΝ" - Ι.Ο.Α.Θ.Α. - Ι.Ο.Α. - Ν.Ο. ΚΕΡΑΤΕΑΣ
Κυρ.
03/10
ΔΙΨΑ 10:00 ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΨΑ - ΑΡΤΕΜΙΣ 20 ORCi Club Ι.Ο.Α.Θ.Α.