Αγωνιστικό Ημερολόγιο 2011

Ευβοϊκός
Ημερο-
μηνία
Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 30/04 ΜΑΛΑΚΩΝΤΑΣ 10:30 ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΧΑΛΚΟΥΤΣΙ - ΜΑΛΑΚΩΝΤΑΣ - ΧΑΛΚΟΥΤΣΙ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 18 ORCi Club IRC  Ι.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σαβ 14/05 ΑΛΙΒΕΡΙ Ι 10:30 ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΑΛΙΒΕΡΙ 20 ORCi Club IRC  Ι.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Κυρ 15/05 10:30 ΑΛΙΒΕΡΙ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 20
Κυρ 15/05 ΘΟΡΙΚΟ 10:00 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 15 ORCi Club IRC  Ν.Α.Ο.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
Σαβ 28/05 ΚΥΖΙΚΟΣ 17:00 ΑΡΤΑΚΗ - ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΓ. ΜΗΝΑΣ - ΑΡΤΑΚΗ 8 ORCi Club IRC  Ι.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Κυρ 29/05 10:30 ΑΡΤΑΚΗ - ΧΑΛΚΙΔΑ - ΓΛΑΡΟΜΥΤΗ - ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΓ. ΜΗΝΑΣ - ΑΡΤΑΚΗ 21
Σαβ 28/05 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 10:00 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 10 ORCi Club  Ι.Ο.Α.Θ.Α.
Κυρ 29/05 10:00 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 10
Κυρ 29/05 ΜΑΚΗΣ ΒΑΡΘΗΣ 10:00 ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΗ 16 ORCi Club  "ΑΛΚΥΩΝ" Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
Σαβ 04/06 ΜΑΡΜΑΡΙ 10:00 ΡΑΦΗΝΑ - ΜΑΡΜΑΡΙ 18 ORCi Club  "ΑΛΚΥΩΝ" Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
Κυρ 05/06 ΑΛΚΥΩΝ 10:00 ΜΑΡΜΑΡΙ - ΡΑΦΗΝΑ 18 ORCi Club  "ΑΛΚΥΩΝ" Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
Κυρ 05/06 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ν. ΠΑΤΡΟΚΛΟΥ 10:00 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΝΗΣΟΥ 20 ORCi Club IRC  Ν.Α.Ο.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
Σαβ 11/06 9ος ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10:30 ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - περ. ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΥ - ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 18 ORCi Club IRC  Ν.Ο.ΚΕΡΑΤΕΑΣ
Σαβ 11/06 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ο ΡΑΛΛΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΥ 10:30 ΧΑΛΚΙΔΑ - ΛΙΜΝΗ 22 ORCi Club IRC  Ι.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Κυρ 12/06 11:00 ΛΙΜΝΗ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ 12
Δευ 13/06 10:30 ΑΤΑΛΑΝΤΗ - ΧΑΛΚΙΔΑ 29
Σαβ 18/06 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16:00 ΛΙΜΝΗ - ΠΡΟΣΚΟΠΙΟ - Μ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΛΙΜΝΗ 12 ORCi Club  Ν.Ο. ΛΙΜΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
Σαβ 18/06 ΗΛΙΟΣΤΑΣΙΟ Ι 10:00 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΜΑΡΙ 18 ORCi Club  Ι.Ο.ΑΙΓΑΙΟΥ
Κυρ 19/06 ΗΛΙΟΣΤΑΣΙΟ ΙΙ 10:00 ΜΑΡΜΑΡΙ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 18 ORCi Club  Ι.Ο.ΑΙΓΑΙΟΥ
Παρ 24/06 ΛΙΜΝΗ - ΚΩΣΤΑΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 17:00 ΧΑΛΚΙΔΑ - ΛΙΜΝΗ 22 ORCi Club IRC  Ι.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Κυρ 26/06 10:30 ΛΙΜΝΗ - ΧΑΛΚΙΔΑ 22
Σαβ 02/07 ΠΕΤΑΛΙΟΙ 10:00 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΕΤΑΛΙΟΙ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 36 ORCi Club  Ν.Α.Σ. ΠΟΡ.
Σαβ 02/07 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ / Κ. ΧΟΥΝΤΑΣ   ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΛΑΤΟΥΡΑΔΑ - ΜΑΤΙ 25   Ν.Α.Ο.Μ.Α. & Ι.Ο.Α.Θ.Α.
Κυρ 03/07 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΝΤΑΣ 10:00 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 10 ORCi Club  Ι.Ο.Α.Θ.Α.
Παρ 08/07
έως
Κυρ 10/07
6ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΪΚΟΥ Κ.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 10:00 ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ & ΤΡΙΓΩΝΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 35 ORCi Club  Ι.Ο.ΑΙΓΑΙΟΥ
Παρ 08/07 12ο EVRIPOS CUP 17:00 ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΓ.ΜΗΝΑΣ - ΑΡΤΑΚΗ - ΧΑΛΚ. 8 ORCi Club IRC  Ι.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σαβ 09/07 10:30 ΧΑΛΚΙΔΑ - ΓΛΑΡΟΜΥΤΗ - ΧΑΛΚ. - ΑΓ.ΜΗΝΑΣ - ΑΡΤΑΚΗ - ΧΑΛΚΙΔΑ 21
Κυρ 10/07 10:30 2 ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 2 Χ 8
Κυρ 10/07 περ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ 10:30 ΣΚ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΘΕΟΛΟΓΟΣ - ΦΑΡΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ - ΣΚ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18 ORCi  Ν.Ο.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Σαβ 16/07 ΚΑΡΥΣΤΟΣ 10:00 ΑΡΤΕΜΙΔΑ - ΚΑΡΥΣΤΟΣ 21 ORCi Club  Ι.Ο.Α.Θ.Α.
Κυρ 17/07 10:00 ΚΑΡΥΣΤΟΣ - ΑΡΤΕΜΙΔΑ 21
Κυρ 24/07 ΦΟΥΝΤΙ 10:00 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟΥΝΤΙ - ΡΑΦΗΝΑ 28 ORCi Club  ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΑΛΚΥΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ
Σαβ 30/07
έως
Κυρ 07/08
ΠΕΛΑΓΟΔΡΟΜΙΑ 10:00   150 ORCi Club  Ι.Ο.ΑΙΓΑΙΟΥ
Σαβ 27/08 ΝΙΚΟΣ ΓΚΡΑΝΙΑΣ 10:00 ΛΑΥΡΙΟ - ΚΕΑ 16 ORCi Club IRC  Ν.Α.Ο.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
Κυρ 28/08 10:00 ΚΕΑ - ΛΑΥΡΙΟ 16
Σαβ 03/09 ΚΑΡΥΣΤΟΣ 10:00 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΡΥΣΤΟΣ 20 ORCi Club  ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΑΛΚΥΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ
Κυρ 04/09 ΠΑΞΙΜΑΔΑ 10:00 ΚΑΡΥΣΤΟΣ - ΡΑΦΗΝΑ 22 ORCi Club  ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΑΛΚΥΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ
Σαβ 10/09 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ν. ΔΙΨΑΣ 09:00 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΝΗΣΟΥ 50 ORCi Club IRC  Ν.Α.Ο.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
Σαβ 10/09 NON STOP 10:00 ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΠΟΡΤΟ ΜΠΟΥΦΑΛΟ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 50 ORCi Club IRC  Ι.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Κυρ 11/09 COLPO RAFTI 10:00 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12 ORCi Club  Ν.Α.Σ. ΠΟΡ.
Σαβ 24/09 ΑΛΙΒΕΡΙ ΙΙ 10:30 ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΑΛΙΒΕΡΙ 20 ORCi Club IRC  Ι.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Κυρ 25/09 10:30 ΑΛΙΒΕΡΙ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 20
Παρ 30/09 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GRAND PRIX Ν.ΕΥΒΟΪΚΟΥ 18:00 ΑΡΤΕΜΙΔΑ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 7 ORCi Club  ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΑΛΚΥΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ & ΙΟΑΘΑ & ΝΟΚ & ΝΑΣΠΟΡ & ΝΑΟΜΑ
Σαβ 01/10 10:00 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΜΑΡΙ 18
Κυρ 02/10 10:00 ΜΑΡΜΑΡΙ - ΡΑΦΗΝΑ 14
Σαβ 15/10 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ 10:30 ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΧΑΛΚΟΥΤΣΙ - ΜΑΛΑΚΩΝΤΑΣ - ΧΑΛΚΟΥΤΣΙ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 18 ORCi Club IRC  Ι.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Κυρ 16/10 10:30 2 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 2 Χ 8
Κυρ 23/10 περ. ΠΕΤΑΛΙΩΝ 10:00 ΡΑΦΗΝΑ - ΦΟΥΝΤΙ - ΠΛΑΤΟΥΡΑΔΑ - ΡΑΦΗΝΑ 25 ORCi Club  "ΑΛΚΥΩΝ" Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ