2011

Ranking List Ευβοϊκός
από 01/01/2011 έως 31/12/2011



ORC International



Θέση Σκάφος Αρ.Πανιών Τύπος Όμιλος Βαθμοί Αγώνες
1 ASTRAPI GRE-01 JEANNEAU OD Ι.Ο. Χαλκίδος 18.312 22
2 QUASAR GRE-1167 FIRST 305 Ι.Ο. Χαλκίδος 17.002 24
3 AVANTES GRE-317 FIRST 31.7 Ν.Ο. Νέας Αρτάκης 12.951 19
4 GALINI GRE-1014 SUN ODYSSEY 36.2 Ι.Ο. Χαλκίδος 10.429 16
5 ALKYON GRE-169 WESTERLY 33 Ι.Ο. Χαλκίδος 9.815 16
6 LINA GRE-130 NEPTUNE Ι.Ο. Χαλκίδος 9.328 16
7 GENESIS GRE-660 SUN FIZZ Ι.Ο. Χαλκίδος 9.243 12
8 IOLI GRE-49386 DEHLER 34 Ι.Ο. Χαλκίδος 7.726 14
9 ONAR GRE-886 HALLBERG RASSY 35 Ι.Ο. Χαλκίδος 7.718 15
10 SOGNO DI MARE GRE-6279 SHOW 29 MOD. Ι.Ο. Χαλκίδος 7.403 11
11 TWEETY GRE-49433 ALBIN BALLAD Ι.Ο. Χαλκίδος 6.633 11
12 HIMERA GRE-49618 JAGUAR 27 Ι.Ο. Χαλκίδος 6.342 14
13 AVGI GRE-24 NEK 24 Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος 6.050 7
Αγώνες Ranking List AVGI
# Ημερομηνία Ονομασία Αγώνα Απόσταση Είδος Όμιλος Περιφέρεια Θέση Ε.Σ. Σ/Ο Βαθμοί
1 04/09/2011 ΠΑΞΙΑΜΑΔΑ 22,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Αιγαίου Ευβοϊκός 1 12 1,0 938
2 05/09/2011 ΚΑΡΥΣΤΟΣ 22,0 ΝΜ ΕΠ Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" Ευβοϊκός 1 12 1,0 938
3 11/09/2011 ΚΟΛΠΟ ΡΑΦΤΙ 12,0 ΝΜ ΕΠ Ν.Α.Σ. Πόρτο Ράφτη Ευβοϊκός 1 9 0,9 540
4 07/10/2011 GRAND PRIX 1 7,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 2 14 0,9 446
5 08/10/2011 GRAND PRIX 2 16,0 ΝΜ ΕΠ Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" Ευβοϊκός 2 11 1,0 663
6 09/10/2011 GRAND PRIX 3 12,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Αιγαίου Ευβοϊκός 1 7 1,0 529
7 28/10/2011 ΥΔΡΑ 1 36,0 ΝΜ ΕΠ Ν.Ο.Ελλάδος Σαρωνικός 1 41 0,9 1.996
14 ALMYRA GRE-909 WARRIOR 35 Ι.Ο. Χαλκίδος 6.037 10    
15 AELLO GRE-1173 SUNRISE 35 Ι.Ο. Χαλκίδος 5.300 8    
16 ARMENISTIS GRE-914 OCEANIS 320 Ι.Ο. Χαλκίδος 5.030 11    
17 VEGERA I GRE-1493 CARTER 37 Ν.Ο. Νέας Αρτάκης 4.854 10    
18 ALBATROS GRE-49537 CONTEST 27 Ι.Ο. Χαλκίδος 3.528 8    
19 ALDEBARAN GRE-49527 FEELING 1090 Ι.Ο. Χαλκίδος 3.089 6    
20 ANTIGONI GRE-104 CONTEST 25 OC Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος 3.037 7    
Αγώνες Ranking List ANTIGONI
# Ημερομηνία Ονομασία Αγώνα Απόσταση Είδος Όμιλος Περιφέρεια Θέση Ε.Σ. Σ/Ο Βαθμοί
1 08/07/2011 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 1 4,5 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Αιγαίου Ευβοϊκός 6 8 1,0 224
2 09/07/2011 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 2 12,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Αιγαίου Ευβοϊκός 3 6 1,0 379
3 16/07/2011 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 3 9 0,9 382
4 17/07/2011 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 2 8,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 2 5 0,9 284
5 04/09/2011 ΠΑΞΙΑΜΑΔΑ 22,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Αιγαίου Ευβοϊκός 2 12 1,0 812
6 05/09/2011 ΚΑΡΥΣΤΟΣ 22,0 ΝΜ ΕΠ Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" Ευβοϊκός 6 12 1,0 574
7 11/09/2011 ΚΟΛΠΟ ΡΑΦΤΙ 12,0 ΝΜ ΕΠ Ν.Α.Σ. Πόρτο Ράφτη Ευβοϊκός 4 9 0,9 382
21 YAKINTHI GRE-5520 FIRST CLASS 8 Ν.Α.Ο. Μάτι Αττικής 2.835 7    
22 ONIRGO GRE-1309 FIRST CLASS 8 Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος 2.735 5    
Αγώνες Ranking List ONIRGO
# Ημερομηνία Ονομασία Αγώνα Απόσταση Είδος Όμιλος Περιφέρεια Θέση Ε.Σ. Σ/Ο Βαθμοί
1 03/07/2011 ΧΟΥΝΤΑΣ 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 1 9 0,9 493
2 03/07/2011 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΝΤΑΣ 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 1 9 0,9 493
3 11/09/2011 ΚΟΛΠΟ ΡΑΦΤΙ 12,0 ΝΜ ΕΠ Ν.Α.Σ. Πόρτο Ράφτη Ευβοϊκός 2 9 0,9 468
4 07/10/2011 GRAND PRIX 1 7,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 1 14 0,9 515
5 08/10/2011 GRAND PRIX 2 16,0 ΝΜ ΕΠ Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" Ευβοϊκός 1 11 1,0 766
23 AIAS GRE-1376 SALTY DOG 27 Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος 2.419 6    
Αγώνες Ranking List AIAS
# Ημερομηνία Ονομασία Αγώνα Απόσταση Είδος Όμιλος Περιφέρεια Θέση Ε.Σ. Σ/Ο Βαθμοί
1 03/07/2011 ΧΟΥΝΤΑΣ 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 2 9 0,9 427
2 03/07/2011 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΝΤΑΣ 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 2 9 0,9 427
3 08/07/2011 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 1 4,5 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Αιγαίου Ευβοϊκός 5 8 1,0 239
4 16/07/2011 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 2 9 0,9 427
5 07/10/2011 GRAND PRIX 1 7,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 3 14 0,9 399
6 08/10/2011 GRAND PRIX 2 16,0 ΝΜ ΕΠ Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" Ευβοϊκός 5 11 1,0 501
24 RED SHIFT GRE-2519 PLATU 25 Ι.Ο. Χαλκίδος 2.390 3    
25 MELISSA II GRE-820 SUN FAST 40 Ν.Ο. Νέας Αρτάκης 2.037 4    
26 AFRODITI - SOLARIS GRE-1110 BIANCA 420 Ν.Α.Σ. Πόρτο Ράφτη 2.022 2    
27 SAITA GRE-41 DROMOR 26 Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής 1.173 1    
28 IAMVI GRE-286 AEGEAN 234 Ι.Ο. Χαλκίδος 583 1    
29 CHIMERA GRE-911 ATLANTIC 31 mod. Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος 578 2    
Αγώνες Ranking List CHIMERA
# Ημερομηνία Ονομασία Αγώνα Απόσταση Είδος Όμιλος Περιφέρεια Θέση Ε.Σ. Σ/Ο Βαθμοί
1 16/07/2011 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 5 9 0,9 323
2 17/07/2011 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 2 8,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 3 5 0,9 255
30 MAREDEUS GRE-49467 YCA 29 Ι.Ο. Χαλκίδος 424 1    
31 NAUTILUS GRE-1055 DISCOVERY 3000 Ν.Α.Σ. Πόρτο Ράφτη 419 1    

 






ORC Club

 

 
Θέση Σκάφος Αρ.Πανιών Τύπος Όμιλος Βαθμοί Αγώνες
1 THALASSINI GRE-1453 OCEANIS 320 Ι.Ο. Χαλκίδος 7.521 11
2 KATRIN GRE-1056 SUN ODYSSEY 37.1 Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" 5.995 11
3 EVELINA GRE-1385 Greyhound 33 Ι.Ο. Αιγαίου 4.162 12
4 ALKMINI GRE-1042 FEELING 920 Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" 3.486 8
5 VENCEREMOS GRE-293 OCEANIS 311 Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" 3.003 6
6 LUCKY LADY GRE-1369 FIRST 210 Ι.Ο. Χαλκίδος 2.968 7
7 ALEXIS GRE-1443 SWAN 43 Ι.Ο. Χαλκίδος 2.798 6
8 ALMA LIBRE GRE-1469 DISCOVERY 3000 Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" 2.485 5
9 IONIA GRE-49350 ONE-OFF Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" 2.158 6
10 EVINA GRE-1373 ATHENA 44 Ι.Ο. Αιγαίου 2.050 6
11 KALLONI GRE-954 DRACO 27 Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής 1.989 3
12 G. ANTON GRE-1541 MG SPRING 25 Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος 1.783 4
Αγώνες Ranking List G. ANTON
# Ημερομηνία Ονομασία Αγώνα Απόσταση Είδος Όμιλος Περιφέρεια Θέση Ε.Σ. Σ/Ο Βαθμοί
1 03/07/2011 ΧΟΥΝΤΑΣ 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 4 9 0,9 348
2 03/07/2011 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΝΤΑΣ 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 4 9 0,9 348
3 16/07/2011 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 1 9 0,9 493
4 08/10/2011 GRAND PRIX 2 16,0 ΝΜ ΕΠ Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" Ευβοϊκός 3 11 1,0 593
13 MYTHOS GRE-1324 HANSE 400e Ι.Ο. Χαλκίδος 1.528 2    
14 ELENA GRE-943 DISCOVERY 3000 Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής 1.486 3    
15 BARNA GRE-1514 FIRST 211 Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής 1.473 3    
16 MARGIA GRE-1326 BAVARIA 38 Holida Ν.Α.Σ. Πόρτο Ράφτη 1.452 3    
17 ASTARTI GRE-955 SEA STAR Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής 1.425 3    
18 PAPHOS GRE-1024 ONE-OFF 3/4 TON Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" 1.394 4    
19 OXYGONO GRE-1480 FIRST CLASS 8 Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος 1.393 4    
Αγώνες Ranking List OXYGONO
# Ημερομηνία Ονομασία Αγώνα Απόσταση Είδος Όμιλος Περιφέρεια Θέση Ε.Σ. Σ/Ο Βαθμοί
1 03/07/2011 ΧΟΥΝΤΑΣ 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 3 9 0,9 382
2 03/07/2011 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΝΤΑΣ 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 3 9 0,9 382
3 16/07/2011 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 6 9 0,9 302
4 17/07/2011 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 2 8,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 1 5 0,9 329
20 ENCARDIA GRE-460 DROMOR 26 Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" 1.374 3    
21 DORIAN GRE-401 YCA 29 Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής 1.211 2    
22 CAPTAIN NICK GRE-1247 RODOS 38 Ι.Ο. Αιγαίου 1.191 3    
23 DENIS K GRE-708 SUN LIGHT 31 Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής 1.011 2    
24 ODALISKI GRE-1242 HANSE 312 Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής 969 3    
25 DROMON GRE-1113 AQUILA Ν.Α.Σ. Πόρτο Ράφτη 783 2    
26 NIDANIK II GRE-2329 ALBIN VEGA 27 Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής 721 2    
27 NEFELI GR-1377 DUFOUR SYLPHE Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος 660 2    
Αγώνες Ranking List NEFELI
# Ημερομηνία Ονομασία Αγώνα Απόσταση Είδος Όμιλος Περιφέρεια Θέση Ε.Σ. Σ/Ο Βαθμοί
1 16/07/2011 ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1 10,0 ΝΜ ΕΠ Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος Ευβοϊκός 4 9 0,9 348
2 11/09/2011 ΚΟΛΠΟ ΡΑΦΤΙ 12,0 ΝΜ ΕΠ Ν.Α.Σ. Πόρτο Ράφτη Ευβοϊκός 7 9 0,9 311
28 NAUTI DREAM GRE-1459 NAUTICAT 42 Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής 655 2    
29 GIORGINO II GRE- 621 VAN DE STADT 25 Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" 304 1    
30 ANTARIS GRE-953 CORAL 30 Ν.Ο. Κερατέας 205 1