Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ευβοϊκού 14/09/2014 - 21/09/2014

PERIFERIAKO PROTATHLIMA (A FASI) PIERRO PIERONI
EVOIKOU
ORTSA PRIMA (LAVRIO)
14/09/2014 - 14/09/2014

RACE RESULTS : 01 Class : ORC ALL A-C

Date : 14/09/2014 Start Time : 11:31:00 Distance : 8 Coefficient : 1 Inshore Performance Line

Pos Sail nr. Yacht Owner Skipper Club Type GPH Finish Time Elapsed T. Corrected T. Obs Points
1 GRE1480 OXYGONO HOUNDA MARIA HOUNDAS THOMAS IOAThA FIRST CLASS 8 695.0 13:20:17 01:49:17 00:00:00   1
2 GRE1308 NIRITIS GEORGIOS KALIVIOTIS GEORGIOS KALIVIOTIS IOAThA FIRST CLASS 8 694.2 13:22:36 01:51:36 00:02:35   2
3 GRE41 SAITA KOSTANTINOS LIAGGIS KOSTANTINOS LIAGGIS NAO LAVREOTIKIS DROMOR 26 785.3 13:41:03 02:10:03 00:04:52   3
4 GRE24 AVGI ATHANASIOS TSOHLAS LEUTERIS GAVRILAKIS IOAThA NEK 24 799.0 13:59:40 02:28:40 00:14:07   4
5 GRE954 KALLONI LOUKAS KARAMVASIS LOUKAS KARAMVASIS NAO LAVREOTIKIS DRACO 27 811.7 14:05:33 02:34:33 00:14:10   5
6 GRE1110 AFRODITI-SOLARIS VASILIS MILIOTIS VASILIS MILIOTIS NASPOR BIANCA 420 650.1 13:37:12 02:06:12 00:15:34   6
7 GRE2329 NIDANIK II AGGELOPOULOS DIMITRIOS AGGELOPOULOS DIMITRIOS NAO LAVRIOU ALBIN VEGA 27 882.6 14:38:03 03:07:03 00:22:03   7
8 GRE49324 EMEIS NAFTIKOS ATHLITIKOS SYL. PORTO RAFT   NASPOR SIGMA 33 757.9 14:08:54 02:37:54 00:22:21   8
9 GRE708 DENIS K KOSTAS & ELENI KLADI KOSTAS KLADIS NAO LAVREOTIKIS SUN LIGHT 31 730.6 14:01:30 02:30:30 00:23:38   9
10 GRE1326 MARGIA ARISTIDIS BAKAS ARISTIDIS BAKAS NASPOR BAVARIA 38 Holida 684.4 14:02:01 02:31:01 00:25:38   10
11 GRE104 ANTIGONI IOANNIS ANTZAKAS IOANNIS ANTZAKAS IOAThA CONTEST 25 OC 807.9 14:23:17 02:52:17 00:26:25   11
12 GRE1514 BARNA STAVROULA KYRIAZI STAVROULA KYRIAZI NAO LAVREOTIKIS FIRST 211 774.8 14:12:40 02:41:40 00:27:23   12
13 GRE943 ELENA GEORGIOS TRIANTAFYLLOU/ANNA POLLANI GEORGIOS TRIANTAFYLLOU NAO LAVREOTIKIS DISCOVERY 3000 772.1 14:29:29 02:58:29 00:32:33   13
14 GRE1568 TRIAINA ILIAS MIHALOPOULOS ILIAS MIHALOPOULOS NAO LAVREOTIKIS DROMOR 26 795.1 14:37:27 03:06:27 00:37:26   14
15 GRE1595 ODYSSIA LIOLIS VASILEIOS LIOLIS VASILEIOS IO AIGAIOU GIB SEA 106 SCOOP 782.2 14:58:30 03:27:30 00:40:38   15
16 GRE1541 G. ANTON ANT. ZAXARIAS / GEOR. KATSIMALIS ANT. ZAXARIAS IOAThA MG SPRING 25 833.1 15:02:00 03:31:00 00:40:40   16
17 GRE1242 ODALISKI ELENI PAPPA TAMVAKI ELENI PAPPA TAMVAKI NAO LAVREOTIKIS HANSE 312 717.4 14:30:21 02:59:21 00:41:23   17
18 GRE1024 PAPHOS KYRIAKOS THEOFILOU KYRIAKOS THEOFILOU ALKYON RAFINAS ONE-OFF 3/4 TON 776.8       DNC 36
18 GRE1042 ALKMINI SOTIRIOS PAPAIOANNOU SOTIRIOS PAPAIOANNOU ALKYON RAFINAS FEELING 920 745.9       DNC 36
18 GRE1099 PINELOPI FOUSTALIERAKI STYLIANI STAVROS PITHAROULIS NO RAFINAS ALKYON SUNSHINE 36 699.6       DNC 36
18 GRE1211 THALASSA MALAKATES M. / ELEFTHERIADOU E. MALAKATES M NASPOR MAXI 108 MODIFIED 687.9       DNC 36
18 GRE1376 AIAS ILIAS TZANIDIS ILIAS TZANIDIS IOAThA SALTY DOG 27 765.4       DNF 36
18 GRE1385 EVELINA KIMBEZIS GEORGIOS KIMBEZIS GEORGIOS NO RAFINAS ALKYON Greyhound 33 784.2       DNC 36
18 GRE1469 ALMA LIBRE VASILIOU NIKOLAOS VASILIOU NIKOLAOS NO RAFINAS ALKYON DISCOVERY 3000 771.1       DNC 36
18 GRE1543 ZOOT ALLURES PETER MICHAEL DE PIAN PETER MICHAEL DE PIAN IO AIGAIOU FJORD MS 33 856.8       DNC 36
18 GRE1685 RAINBOW FLERIANOS PETROS FLERIANOS PETROS NO RAFINAS ALKYON SUNSHINE 36 692.4       DNC 36
18 GRE293 VENCEREMOS PARASKEVAS KOSTAS PARASKEVAS KOSTAS ALKYON RAFINAS OCEANIS 311 727.2       DNC 36
18 GRE401 DORIAN KALLINTERIS PANAGIOTIS KALLINTERIS PANAGIOTIS NAO LAVREOTIKIS YCA 29 812.1       DNF 36
18 GRE460 ENCARDIA KOPANITSANOS STELIOS KOPANITSANOS STELIOS ALKYON RAFINAS DROMOR 26 809.0       DNC 36
18 GRE49209 STORM ANTONIS KALOGIANNIS ANTONIS KALOGIANNIS IOAThA DRACO 27 800.9       DNF 36
18 GRE49315 MARABU STAVROS KARYDIS STAVROS KARYDIS IO AIGAIOU FIRST 30E 734.4       DNC 36
18 GRE49350 IONIA APOSTOLOS DARDALIS APOSTOLOS DARDALIS ALKYON RAFINAS ONE-OFF 801.3       DNC 36
18 GRE5520 YAKINTHI ALFREDOS KOKKINIS ALFREDOS KOKKINIS NAOMA FIRST CLASS 8 718.5       DNC 36
18 GRE583 JENY-MARI D.VASILAKIS-K.HATZISTEFANOU D.VASILAKIS NAO LAVREOTIKIS ALBIN BALLAD 755.8       DNF 36
18 GRE955 ASTARTI LEONIDAS BATAKIS LEONIDAS BATAKIS NAO LAVREOTIKIS SEA STAR 809.0       DNC 36
(c) Cyber Altura Crucero -   Version ORC 9.7 KGIP-ZCIT Date : 26/09/2014       00:27:02  






PERIFERIAKO PROTATHLIMA (B FASI)
GRAND PRIX EVOIKOU
ORTSA - PRIMA (ARTEMIDA)
19/09/2014 - 21/09/2014

RACE RESULTS : 02 Class : ORC ALL A-C

Date : 19/09/2014 Start Time : 19:05:10 Distance : 4 Coefficient : 1 Inshore Performance Line

Pos Sail nr. Yacht Owner Skipper Club Type GPH Finish Time Elapsed T. Corrected T. Obs Points
1 GRE1480 OXYGONO HOUNDA MARIA HOUNDAS THOMAS IOAThA FIRST CLASS 8 695.0 19:30:37 00:25:27 00:00:00   1
2 GRE24 AVGI ATHANASIOS TSOHLAS LEUTERIS GAVRILAKIS IOAThA NEK 24 799.0 19:34:00 00:28:50 00:01:37   2
3 GRE49324 EMEIS NAFTIKOS ATHLITIKOS SYL. PORTO RAFT   NASPOR SIGMA 33 757.9 19:33:56 00:28:46 00:03:19   3
4 GRE49315 MARABU STAVROS KARYDIS STAVROS KARYDIS IO AIGAIOU FIRST 30E 734.4 19:35:00 00:29:50 00:03:25   4
5 GRE1376 AIAS ILIAS TZANIDIS ILIAS TZANIDIS IOAThA SALTY DOG 27 765.4 19:38:47 00:33:37 00:03:49   5
6 GRE1541 G. ANTON ANT. ZAXARIAS / GEOR. KATSIMALIS ANT. ZAXARIAS IOAThA MG SPRING 25 833.1 19:46:32 00:41:22 00:08:58   6
7 GRE1042 ALKMINI SOTIRIOS PAPAIOANNOU SOTIRIOS PAPAIOANNOU ALKYON RAFINAS FEELING 920 745.9 19:44:04 00:38:54 00:09:18   7
8 GRE1595 ODYSSIA LIOLIS VASILEIOS LIOLIS VASILEIOS IO AIGAIOU GIB SEA 106 SCOOP 782.2 19:44:35 00:39:25 00:10:19   8
9 GRE1099 PINELOPI FOUSTALIERAKI STYLIANI STAVROS PITHAROULIS NO RAFINAS ALKYON SUNSHINE 36 699.6 19:43:52 00:38:42 00:10:59   9
10 GRE1024 PAPHOS KYRIAKOS THEOFILOU KYRIAKOS THEOFILOU ALKYON RAFINAS ONE-OFF 3/4 TON 776.8       DNC 36
10 GRE104 ANTIGONI IOANNIS ANTZAKAS IOANNIS ANTZAKAS IOAThA CONTEST 25 OC 807.9       DNC 36
10 GRE1110 AFRODITI-SOLARIS VASILIS MILIOTIS VASILIS MILIOTIS NASPOR BIANCA 420 650.1       DNC 36
10 GRE1211 THALASSA MALAKATES M. / ELEFTHERIADOU E. MALAKATES M NASPOR MAXI 108 MODIFIED 687.9       DNC 36
10 GRE1242 ODALISKI ELENI PAPPA TAMVAKI ELENI PAPPA TAMVAKI NAO LAVREOTIKIS HANSE 312 717.4       DNC 36
10 GRE1308 NIRITIS GEORGIOS KALIVIOTIS GEORGIOS KALIVIOTIS IOAThA FIRST CLASS 8 694.2       DNC 36
10 GRE1326 MARGIA ARISTIDIS BAKAS ARISTIDIS BAKAS NASPOR BAVARIA 38 Holida 684.4       DNC 36
10 GRE1385 EVELINA KIMBEZIS GEORGIOS KIMBEZIS GEORGIOS NO RAFINAS ALKYON Greyhound 33 784.2       DNC 36
10 GRE1469 ALMA LIBRE VASILIOU NIKOLAOS VASILIOU NIKOLAOS NO RAFINAS ALKYON DISCOVERY 3000 771.1       DNC 36
10 GRE1514 BARNA STAVROULA KYRIAZI STAVROULA KYRIAZI NAO LAVREOTIKIS FIRST 211 774.8       DNC 36
10 GRE1543 ZOOT ALLURES PETER MICHAEL DE PIAN PETER MICHAEL DE PIAN IO AIGAIOU FJORD MS 33 856.8       DNC 36
10 GRE1568 TRIAINA ILIAS MIHALOPOULOS ILIAS MIHALOPOULOS NAO LAVREOTIKIS DROMOR 26 795.1       DNC 36
10 GRE1685 RAINBOW FLERIANOS PETROS FLERIANOS PETROS NO RAFINAS ALKYON SUNSHINE 36 692.4       DNC 36
10 GRE2329 NIDANIK II AGGELOPOULOS DIMITRIOS AGGELOPOULOS DIMITRIOS NAO LAVRIOU ALBIN VEGA 27 882.6       DNC 36
10 GRE293 VENCEREMOS PARASKEVAS KOSTAS PARASKEVAS KOSTAS ALKYON RAFINAS OCEANIS 311 727.2       DNC 36
10 GRE401 DORIAN KALLINTERIS PANAGIOTIS KALLINTERIS PANAGIOTIS NAO LAVREOTIKIS YCA 29 812.1       DNC 36
10 GRE41 SAITA KOSTANTINOS LIAGGIS KOSTANTINOS LIAGGIS NAO LAVREOTIKIS DROMOR 26 785.3       DNC 36
10 GRE460 ENCARDIA KOPANITSANOS STELIOS KOPANITSANOS STELIOS ALKYON RAFINAS DROMOR 26 809.0       DNC 36
10 GRE49209 STORM ANTONIS KALOGIANNIS ANTONIS KALOGIANNIS IOAThA DRACO 27 800.9       DNC 36
10 GRE49350 IONIA APOSTOLOS DARDALIS APOSTOLOS DARDALIS ALKYON RAFINAS ONE-OFF 801.3       DNC 36
10 GRE5520 YAKINTHI ALFREDOS KOKKINIS ALFREDOS KOKKINIS NAOMA FIRST CLASS 8 718.5       DNS 36
10 GRE583 JENY-MARI D.VASILAKIS-K.HATZISTEFANOU D.VASILAKIS NAO LAVREOTIKIS ALBIN BALLAD 755.8       DNC 36
10 GRE708 DENIS K KOSTAS & ELENI KLADI KOSTAS KLADIS NAO LAVREOTIKIS SUN LIGHT 31 730.6       DNC 36
10 GRE943 ELENA GEORGIOS TRIANTAFYLLOU/ANNA POLLANI GEORGIOS TRIANTAFYLLOU NAO LAVREOTIKIS DISCOVERY 3000 772.1       DNC 36
10 GRE954 KALLONI LOUKAS KARAMVASIS LOUKAS KARAMVASIS NAO LAVREOTIKIS DRACO 27 811.7       DNC 36
10 GRE955 ASTARTI LEONIDAS BATAKIS LEONIDAS BATAKIS NAO LAVREOTIKIS SEA STAR 809.0       DNC 36
(c) Cyber Altura Crucero -   Version ORC 9.7 KGIP-ZCIT Date : 26/09/2014       00:26:29  







PERIFERIAKO PROTATHLIMA (B FASI)
GRAND PRIX EVOIKOU
PORTO RAFTI - MARMARI
19/09/2014 - 21/09/2014

RACE RESULTS : 03 Class : ORC ALL A-C

Date : 20/09/2014 Start Time : 10:30:00 Distance : 14 Coefficient : 1 Offshore Performance Line

Pos Sail nr. Yacht Owner Skipper Club Type GPH Finish Time Elapsed T. Corrected T. Obs Points
1 GRE1326 MARGIA ARISTIDIS BAKAS ARISTIDIS BAKAS NASPOR BAVARIA 38 Holida 684.4 15:13:48 04:43:48 00:00:00   1
2 GRE49315 MARABU STAVROS KARYDIS STAVROS KARYDIS IO AIGAIOU FIRST 30E 734.4 15:22:11 04:52:11 00:00:15   2
3 GRE1480 OXYGONO HOUNDA MARIA HOUNDAS THOMAS IOAThA FIRST CLASS 8 695.0 15:11:11 04:41:11 00:03:58   3
4 GRE1099 PINELOPI FOUSTALIERAKI STYLIANI STAVROS PITHAROULIS NO RAFINAS ALKYON SUNSHINE 36 699.6 15:59:20 05:29:20 00:32:10   4
5 GRE1042 ALKMINI SOTIRIOS PAPAIOANNOU SOTIRIOS PAPAIOANNOU ALKYON RAFINAS FEELING 920 745.9 16:32:39 06:02:39 00:39:46   5
6 GRE5520 YAKINTHI ALFREDOS KOKKINIS ALFREDOS KOKKINIS NAOMA FIRST CLASS 8